Jäta menüü vahele
töökoha vahetus
 
Notifications
Clear all

töökoha vahetus

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
363 Vaatamised
(@Monica)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2678]

Olen 2aastat töötanud ühes firmas. 20kuud poole kohaga ja nüüd 4 viimast täis kohaga. selleaasta puhkus on välja võtmata ja lahkun töölt omal tahtel. Kas mul on õigusi puhkuse rahadele ja ültse mingitele rahadele. Miinimum palka saan. Ette tänades Monica



   
Tsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Niipalju kui on kasutamata puhkust, siis selle peab tööandja sulle lahkumisel kompenseerima. Muid rahasid (peale puhkusekompensatsiooni ning lahkumise hetkeks väljateenitud palga) ei ole omal soovil lahkujal saada.



   
ReplyTsiteeri
(@Monica)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga kui ma olen nädal puhkusest juba välja võtnud, palju mul siis õigus puhkusehüvitist saada on?



   
ReplyTsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui oled täiesti kindel, et kogu eelnevalt töötatud aja eest on puhkus kasutatud ning see nädal oli sellel aastal töötatud aja eest, siis oletades, et see nädal ei sisalda ühtegi riigipüha, pakuksin, et nelja 2006.aastal töötatud kuu eest oled teeninud välja 4 x 2,33 = 9,32 kalendripäeva puhkust ning sellest on kasutatud 7 päeva, siis tulemuseks saan 2,32 kalendripäeva.



   
ReplyTsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Täpsustan siis, et see arvutus kajastab saadaolevaid puhkusepäevi aprilli lõpu seisuga.



   
ReplyTsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

see mitu päeva on sul õigus saada puhkusekompensatsiooni sõltub sinu tööle asumise kuupäevast ja sellest kas oled igal aastal puhanud



   
ReplyTsiteeri