Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

Puhkus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
350 Vaatamised
 Mann
(@Mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2677]

Töötaja on olnud tööl alates 01.10.2004 kuni 01.05.2006, selle aja sees ei ole ta puhkust võtnud (töötab osalise tööajaga, paar päeva nädalas). Nüüd tööleping lõpeb(koondamine), kuidas arvutada puhkuse tasu, palk on vahepeal tõusnud ja langenud.



   
Tsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Puhkusekompensatsiooni leiad täpselt samuti nagu iga teise töötaja puhul. Ka osalise tööajaga töötajale on aastas ette nähtud 28 kalendripäeva puhkust. Seega iga töötatud kuu kohta 2,33 päeva.



   
ReplyTsiteeri
 Mann
(@Mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

see on kõik selge aga kas iga aasta kohta eraldi (2004,2005,2006), või võtan aluseks viimase kuu palga



   
ReplyTsiteeri
(@küsin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aluseks ikka viimase 6 kuud.



   
ReplyTsiteeri