Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
350
Vaatamised
02/05/2006 4:02 p.l.
Töötaja on olnud tööl alates 01.10.2004 kuni 01.05.2006, selle aja sees ei ole ta puhkust võtnud (töötab osalise tööajaga, paar päeva nädalas). Nüüd tööleping lõpeb(koondamine), kuidas arvutada puhkuse tasu, palk on vahepeal tõusnud ja langenud.
02/05/2006 5:00 p.l.
Puhkusekompensatsiooni leiad täpselt samuti nagu iga teise töötaja puhul. Ka osalise tööajaga töötajale on aastas ette nähtud 28 kalendripäeva puhkust. Seega iga töötatud kuu kohta 2,33 päeva.
02/05/2006 5:15 p.l.
see on kõik selge aga kas iga aasta kohta eraldi (2004,2005,2006), või võtan aluseks viimase kuu palga
02/05/2006 5:36 p.l.
aluseks ikka viimase 6 kuud.