Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
489
Vaatamised
Topic starter
27/02/2011 12:27 e.l.
Kas eestisisese töölähetuse eest peab ettevõtja midagi hüvitama ja kui siis mida ja kui paju.
Kas sõidutund kuulub tööaega ja kas see kuulub tasustamisele.
27/02/2011 4:11 p.l.