Jäta menüü vahele
tööleping, lõpetatu...
 
Notifications
Clear all

tööleping, lõpetatud , riiklik..

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
408 Vaatamised
(@valdar)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 7
Topic starter   [#8253]

minul lõpetati leping kahepoolselt ära . kuna tööd lihtsalt pole . võtan ma nüüd töötuks . kas mul on mingid võimalust riigilt saada mingit toetust . varasem töötaasiks ligi 4 a .
olen ka puudelga 60 % töövõimetu ..



   
Tsiteeri
(@valdar)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 7
Topic starter  

Tööl olin ma katseajal . ja lihtsalt nad ei tahtnud lepingut uuendada ..



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tootukassa.ee lehel kogu info



   
ReplyTsiteeri