Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
408
Vaatamised
Topic starter
25/02/2011 9:09 p.l.
minul lõpetati leping kahepoolselt ära . kuna tööd lihtsalt pole . võtan ma nüüd töötuks . kas mul on mingid võimalust riigilt saada mingit toetust . varasem töötaasiks ligi 4 a .
olen ka puudelga 60 % töövõimetu ..
Topic starter
25/02/2011 9:15 p.l.
Tööl olin ma katseajal . ja lihtsalt nad ei tahtnud lepingut uuendada ..
27/02/2011 4:45 p.l.
tootukassa.ee lehel kogu info