Jäta menüü vahele
Töölepingu lisa
 
Notifications
Clear all

Töölepingu lisa

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
247 Vaatamised
 Mari
(@Mari)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4522]

Tere kõigile!
Mul selline mure. Asusin tööle firmasse kus varem on inimesele vormistatud ainult tööleping, kuid kõik muudatused 5 aasta jooksul on sisse viimata.
Kas ma pean hakkama kõiki muudatusi nüüd lisadena vormistama või võin võtta ainult viimase muudatuse lepingu tingimustes ja selle siis lisas ära vormistama?



   
Tsiteeri
(@Ivika)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tere! Mina tegin nii, et tegin töölepingule lisa, kus on kõik muudatused ära toodud. Mina samamoodi pidin nö registreerima muudatused töölepingus. Ühte lisasse tegin punktide haaval nimekirja muudatusest.



   
ReplyTsiteeri