Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,300
Vaatamised
17/02/2003 8:50 p.l.
täpsemalt on lugu järgmine´´´asusi n tööle 1994a.katlaoperaatorina,siis tööandja ei nõudnud vastavat väljaõpet.Nüüd võttis teine firma katlamaja üle ja nõuab pabereid,mida mul aga pole.Probleem tekkis sellest ,et julgesin palga tõusu nõuda,kuna töömaht kasvas kolmandiku võrra.
18/02/2003 1:25 p.l.
Kas uus tööandja tegi ka uue töölepingu?
Kas töölepingusse on ehk mingid nõuded sisse kirjutatud?