Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,274
Vaatamised
Topic starter
17/02/2003 11:15 p.l.
Kas tohib minna tööle, uue töölepinguga (uuele töökohale), vana lõpetamata, kui olen lapsehoolduspuhkusel.
18/02/2003 1:28 p.l.
Jah, tohib.