Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
253
Vaatamised
Topic starter
05/09/2007 1:11 p.l.
Minu mure on järgmine: Läksin juunis lapsehoolduspuhkusele kuni lapse 3.a. saamineni ja peale selle lõppemist võtsin augustis välja oma korralise puhkuse, mis lõppeb järgmisel nädalal. Korralise puhkuseraha
ei ole mulle veel tänasepäevani laekunud. Kui
tööle lähen kas mul on õigus lõpetada tööleping samal päeval.