Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
265
Vaatamised
Topic starter
05/09/2007 1:52 p.l.
kas õppepuhkust saab võtta välja ka kaks korda? st et ma võtan nyyd kui vaja kursusetööd kirjutada ja siis kevadel uuesti kui lõpueksam tuleb?
05/09/2007 3:21 p.l.
TÄISKASVANUTE KOOLITUSE SEADUS
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12778179