Jäta menüü vahele
töölepingu lõpetami...
 
Notifications
Clear all

töölepingu lõpetamine poolte kokkuleppel

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
893 Vaatamised
 Tiia
(@Tiia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#674]

Tere!
Mure selline-tööandja tegi ettepaneku töölepingu lõpetamiseks poolte kokkuleppel,hüvitisena 4 kuu keskmine palk,paberile sai ka kõik pandud,mõlema poole allkirjad jne.Nüüd olukord selline,et tööraamat on käes,aga täna juba 9 päev ja hüvitist ega puhkuse kompensatsiooni siiani laekunud ei ole.Mida ma edasi peaks tegema..Kas on võimalik,et tegemist pettusega?Tööandja on prestiizhne firma.



   
Tsiteeri
(@killuke)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

võiksid helistada ja uurida milles asi
Pöördu töövaidluskomisjoni,saad selle kaudu oma rahad koos viivistega kätte



   
ReplyTsiteeri
 tiia
(@tiia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

eile saatsin personalitöötajale meili,kus küsisin,milles probleem,vastas ,et uurib järgi ja usub,et eilse päeva jooksul saab korda.Täna juba uus päev-ootan veel vist tänase päeva ära ja siis peab vist tõesti hakkama inetut poolt kasutama..aitäh vastuse eest



   
ReplyTsiteeri