Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
916
Vaatamised
09/03/2004 2:25 p.l.
Kas AS-s peab vormistama käskkirja töölepingu lõpetamise kohta või piisab ainult töölepingu vastavast lisast? Kui viimane, siis mis seal peaks kirjas olema?
09/03/2004 3:25 p.l.
meie teeme töölepingu lisa
seal kirjas:
1.tööleping lõpetatud (näiteks tähtaja möödumisel TLS § 77 järgi)
2.Töölepingu lõpetamise viimane päev on (kuupäev millal viimast päeva tööl)
3.Töötajale makstakse päeva eest kasutamata puhkuse hüvitist