Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
388
Vaatamised
09/06/2009 1:45 p.l.
Kas uue töölepingu seaduse jõustumisel tuleb teha töölepingutele lisa mõistete muutmise kohta:põhipalk-töötasu(sisu ju asjal sama)
Kui töölepingus kirjas, et õhtustel ja öistel tundidel ning riigipühal töötamisel makstakse lisatasu vastavalt Palgaseadusele, kas see punkt muutub siis automaatselt kehtetuks?Palgaseadust alates 01.07 enam pole ja õhuseid tunde eraldi ei tasustata.Kas vaja teha lisa, et kehtetu?
Lihtsad küsimused aga panevad kahtlema.
10/06/2009 1:37 e.l.