kui töötaja vahetab fimasiseselt ametikohta, kas siis tuleb sõlmida uus tööleping või praeguse töölepingu lisa?
tuleb sõlmida uus tööleping, sest nüüd peab töölepingus olema ka ametijuhend (või siis lisana töölepingu juures)
ei pea sõlmima uut töölepingut,teed lisa ja teed vastavalt ametile juurde ametijuhendi
Mina Mollyga nõus , ei mingit uut lepingut. Meie firmas on lepingul juures muudatuste leht kuhu teeme asutuse sisesed muudatused mis kinnitatakse kahe allkirjaga.
Molly ju arvas samuti, et ei tohiks uut lepingut teha 😀
Sama arvan ise ka - uue lepingu tegemine tähendaks ju vana lepingu lõpetamist ja see ei ole küll õige tegu antud situatsioonis.
Kui tihti tohib üldse lepingut muuta? Meil kuidagi nagu üle kuu miskid lisad ja muutused...
ei ole nagu ette tulnud,et see kusagil määratud oleks.kui mõlemad pooled nõus ja alla kirjutavad
Peale töölepingu tähtaja muutmise ei ole vist tõesti piirangut.