Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
430
Vaatamised
30/05/2005 12:21 p.l.
Tööleping on töötaja algatusel peatatud rohkem kui 3 kuud. Kuidas seda tööraamatus kajastatakse. Kuidas peatamist alustatakse ja lõpetatakse?
30/05/2005 12:34 p.l.
Tööraamatusse tuleks kirjutada teksti lahtrisse lihtsalt tööleping peatatud ja mis kuupäevast mis kuupäevani. Töölepingusse tuleb teha sama kanne. Töölepingu peatamisest võiks veel vaadata TLS § 55, kas see töötaja kirjutatud põhjus kuulub peatamise põhjuste hulka