Jäta menüü vahele
töölepingu peatamin...
 
Notifications
Clear all

töölepingu peatamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
430 Vaatamised
(@maria)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1678]

Tööleping on töötaja algatusel peatatud rohkem kui 3 kuud. Kuidas seda tööraamatus kajastatakse. Kuidas peatamist alustatakse ja lõpetatakse?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööraamatusse tuleks kirjutada teksti lahtrisse lihtsalt tööleping peatatud ja mis kuupäevast mis kuupäevani. Töölepingusse tuleb teha sama kanne. Töölepingu peatamisest võiks veel vaadata TLS § 55, kas see töötaja kirjutatud põhjus kuulub peatamise põhjuste hulka



   
ReplyTsiteeri