Jäta menüü vahele
Töölt lahkumine ja ...
 
Notifications
Clear all

Töölt lahkumine ja puhkus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
312 Vaatamised
(@õpetaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6538]

Soovin töölt lahkuda. Millal peaksin esitama avalduse, et saaksin kätte ka oma puhkuserahad (puhkus algab juuli alguses)-mul on ju nendele ikka õigus?



   
Tsiteeri
 Keit
(@Keit)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

vahet ei ole, millal sa avalduse kirjutad. Kasvõi kohe, lõpparve tegemisel makstakse sulle väljateenitud puhkusepäevade eest kompensatsiooni. kui pikk on su töösuhe olnud? ja palju seni puhkamas käinud oled?



   
ReplyTsiteeri
(@õpetaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töösuhe on üle 15 a ja puhanud olen alati täpselt nii palju, kui ette nähtud. Kas kompensatsioon on sama suur kui puhkuse eest ette nähtud summa?



   
ReplyTsiteeri
 Keit
(@Keit)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Täpselt nii. Eks vaata oma töölepingust järele, millal sul töösuhe algas ja palju puhkusepäevi sulle tööaasta eest ette nähtud on ning kui palju päevi sa sellest hetkest(töölepingu algusest) saati ära puhanud oled? Siis saab täpselt välja arvutada, kui mitme päeva eest sul veel puhkust saamata on praeguse hetkega.



   
ReplyTsiteeri