Peale koondamist hakakb töötukassa maksma % -list hüvitist vastavalt viimase 3 kuu töötuskindlustuse maksetele.Kui ma olen aga need kuud osaliselt haiguslehel olnud ja töötasu on seega osaline,kas ma siis saan tasu vastavalt nendel kuudel väljateenitud rahale,mitte vastavuses minu 3-kuu tegelikule keskmisele töötasule. Palun seletage.
Kui kaua kestab haigekassa kindlustus?
Enne tutvu ikka vähemalt töötukassa.ee lehega seal kõik selgitused mis alustel ja millal hüvitist makstakse.
Osaliselt haiguslehel pole võimalik olla!!! Ravikindlustus kehtib erinevalt olneb kelle poolt kindlustus on, täpsema info leiad haigekassa.ee
peale koondamist hakkab tootukassa maksma teile tootuskindlustushuvitist, mille jaoks peab ta arvutama teie uhe kalendripäeva keskmise töötasu, arvutamisel ei võeta arvesse teile viimasel kolmel töötatud kuul makstud tasusid, samuti tasusid, millelt ei peeta kinni töötuskindlustusmakset (nt koondamishüvitused, lähetustasud jne).
taiendav info www.tootukassa.ee