Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
489
Vaatamised
Topic starter
25/11/2010 7:16 p.l.
Kui ma lahkun töölt tervislikel põhjustel,arsti tõendiga,siis kas on mul õigust töötushüvitisele.Lisan et olen grupi peal raske puudega ja kuna ei suuda enam seda tööd teha,siis sellepärast ka lahkumise plaanid.Olen töötanud natuke üle aasta.
28/11/2010 5:25 p.l.
KUI on sinist lehte 4 kuud,siis on õigus saada töötukassast raha.4 kuud ei pea olema järjestikku,