Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
237
Vaatamised
Topic starter
28/03/2008 3:50 p.l.
Mis kuupäev tuleb märkida töötaja lahkumisel tööraamatu lahtrisse ´´Kande alus:`` kas töölepingu sõlmimise kuupäev või töölepingu lõpetamise kuupäev?
28/03/2008 5:28 p.l.
kande alus tööraamatu lahtris on sama mis tööle asumisel-tl nr ... sõlmimise kuupäev....