Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
419
Vaatamised
Topic starter
19/05/2005 2:57 p.l.
kui firma läks pankrotti,kes siis teeb sissekanded tööraamatusse,kui tööandja pole sissekannet teinud tööle asumise kohta ja kes lõpetab
19/05/2005 7:15 p.l.
Tööandja peaks ikka tööleasumise kohta kande ära tegema. Kui tööle läksid, siis ju firma ei olnud veel pankrotis? Küsi pankrotihaldurilt täpselt järele, kes lõpetamiskande teeb.
20/05/2005 11:29 e.l.
Seaduse järgi peabki pankrotihaldur kande tegema lõpetamise kohta. Kokkuleppel võib muidugi teksti kirjutada firma,aga allakirjutama peab kindlasti pankrotihaldur.