Jäta menüü vahele
tööraamat
 
Notifications
Clear all

tööraamat

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
419 Vaatamised
 juta
(@juta)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#1651]

kui firma läks pankrotti,kes siis teeb sissekanded tööraamatusse,kui tööandja pole sissekannet teinud tööle asumise kohta ja kes lõpetab



   
Tsiteeri
(@vastaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööandja peaks ikka tööleasumise kohta kande ära tegema. Kui tööle läksid, siis ju firma ei olnud veel pankrotis? Küsi pankrotihaldurilt täpselt järele, kes lõpetamiskande teeb.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Seaduse järgi peabki pankrotihaldur kande tegema lõpetamise kohta. Kokkuleppel võib muidugi teksti kirjutada firma,aga allakirjutama peab kindlasti pankrotihaldur.



   
ReplyTsiteeri