Jäta menüü vahele
töötajale ühekordse...
 
Notifications
Clear all

töötajale ühekordse lisatasu maksmine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
245 Vaatamised
 gret
(@gret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4572]

kas töötajale ühekordse lisatasu maksmiseks tuleb teha töölepingu lisa või piisab ka tööandja käskkirjast.
kas on mõni seaduse punkt, mis seda reguleerib?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

meil tehakse käskkiri,et maksta töötajale xxx ühekordset lisatasu summas...



   
ReplyTsiteeri