Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
245
Vaatamised
31/10/2007 11:26 e.l.
kas töötajale ühekordse lisatasu maksmiseks tuleb teha töölepingu lisa või piisab ka tööandja käskkirjast.
kas on mõni seaduse punkt, mis seda reguleerib?
31/10/2007 11:51 e.l.
meil tehakse käskkiri,et maksta töötajale xxx ühekordset lisatasu summas...