Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,241
Vaatamised
Topic starter
08/05/2003 12:37 p.l.
Kas on seadusega vastuolus,kui tööandja annab töötajale vaba päeva,näiteks mingi ootamatu koduse probleemi lahendamiseks või tervislikel põhjustel(kollektiivlepinguga seda sätestatud ei ole)? Kui ei ole,siis kuidas tuleb see vormistada? Eriti ajatöötariifi alusel töötava töötaja korral,kui seoses vaba päeva andmisega jäävad töötajal alatunnid.
08/05/2003 2:41 p.l.
Mina olen selle probleemi lahendanud kahel viisil:
1. Kui juhtkond tuleb töötaja palvele vastu, tasustatakse talle see puudutud päev nagu tavaline tööpäevgi;
2. Vormistada palgata puhkuse päev(ad).
Varem oli võimalik selliseid päevi vormistada tervisepäevadena, aga kahjuks oktoobrist 2002 see võimalus kaotati ära seoses uue Ravikindlustuse seadusega.