Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,250
Vaatamised
Topic starter
09/05/2003 11:45 e.l.
Kas on tehtud seadustes selline muudatus, et peale töövõtulepingu (tööettevõtu) lõppemist peab maksma töötajale kompensatsiooni kasutamata jäänud puhkuse eest?
09/05/2003 12:05 p.l.
ei pea, see ongi üks erinevus töölepingu ja töö v õ t u lepingu vahel.