Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
353
Vaatamised
Topic starter
16/10/2009 1:49 p.l.
Kas tööandjal on kohustus maksta lisatasu kui töötan vabal päeval. Nimelt ähvardab tööandja vallandamisega kui töötajad nädalavahetustel tööle ei ilmu (tööaeg on muidu E-R). Kas seaduses on mingi koht mis kohustab tööandjat maksma lisatasu saamata jäänud puhkuse eest. nimelt pole kollektiivist keegi saanud viimase 2a jooksul ettenähtud puhkust ega ka raha saamata jäänud puhkuse eest. Mida ma saaksin ette võtta?
Tänud vastajatele:)
18/10/2009 5:14 p.l.
Töö eest tuleb tasu maksta ja enne lisatööd, ületunnitööd vms. tuleb kõik kokkuleppida. Puhkust tuleb anda aga puhkusraha ilma puhkamiseta ei saa.