Jäta menüü vahele
Rasedu-ja sünnitusp...
 
Notifications
Clear all

Rasedu-ja sünnituspuhkus

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
342 Vaatamised
 Kaja
(@Kaja)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#7293]

Tere,
Küsimus, Rasedu-ja sünnituspuhkus ,kas sellel perioodil võib tööandja maksta töötajale tagant järgi boonust? Kuidas see mõjutab vanemahüvitist, mida ta hakkab saama pärast lapse sündi?

Tänud vastuse eest!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui tõestatav, et tasu muu aja eest kui töövõimetuslehe aeg siis võib. Vanemahüvitisele mõju oleneb sellest millal sul õigus v.hüvitisele tekib? Vanemahüvitisele on õigus vahetult peale rasedus-ja sünnituspuhkust kui sul sünnitusleht lõppeb enne 31.12.2009a siis boonus vanemahüvitisele ei mõju, sest vanemahüvitisele tekib sul õigus 2009 aastal seega aluseks 2008 sots.maksuga maksustatud tasud.



   
ReplyTsiteeri
 Kaja
(@Kaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Küsimus veel jätkuks, boonus makstakse välja rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal. Leht lõppeb veebruaris 2010
Kas see mõjutab kuidagi mu töövõimetuslehe rahasid? kas haigekassa võib vähendada?

Tänud ette



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mida haigekassa võib teha küsi ikka haigekassast meie seal ei tööta.



   
ReplyTsiteeri