Tere,
Küsimus, Rasedu-ja sünnituspuhkus ,kas sellel perioodil võib tööandja maksta töötajale tagant järgi boonust? Kuidas see mõjutab vanemahüvitist, mida ta hakkab saama pärast lapse sündi?
Tänud vastuse eest!
Kui tõestatav, et tasu muu aja eest kui töövõimetuslehe aeg siis võib. Vanemahüvitisele mõju oleneb sellest millal sul õigus v.hüvitisele tekib? Vanemahüvitisele on õigus vahetult peale rasedus-ja sünnituspuhkust kui sul sünnitusleht lõppeb enne 31.12.2009a siis boonus vanemahüvitisele ei mõju, sest vanemahüvitisele tekib sul õigus 2009 aastal seega aluseks 2008 sots.maksuga maksustatud tasud.
Küsimus veel jätkuks, boonus makstakse välja rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal. Leht lõppeb veebruaris 2010
Kas see mõjutab kuidagi mu töövõimetuslehe rahasid? kas haigekassa võib vähendada?
Tänud ette
Mida haigekassa võib teha küsi ikka haigekassast meie seal ei tööta.