Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
351
Vaatamised
Topic starter
19/10/2009 12:12 p.l.
Enne uut seadust sõlmitud töölepingus on kirjas, et põhipalk on X.- ja hea töö korral võidakse maksta lisatasu kuni X.-. Uus TLS käsitleb väljendit töötasu, mis moodustub vanadest väljenditest põhipalk ja lisatasu. Kas võin välja lugeda siit, et kui juunikuus seoti lisatasu maksmine eelarve täitmise %-ga, siis nüüd alates juulist on kui saan ikkagi lisatasu vastavalt eelarve täitmisele on minu töötasu vähendatud? Ja seda ühepoolselt?
19/10/2009 2:00 p.l.
Sõnapaar `´võidakse maksta´´ tähendabki seda et võidakse maksta aga kohustust ei ole.
Ja väljendit lisatasu võib ka praegu kasutada.
Kõik tasud kokku mida sulle makstakse on töötasu.