Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
332
Vaatamised
19/08/2009 7:04 p.l.
Tere!
Olen hetkel paar kuud töötu olnud. Kui nüüd rasedaks jään, kuidas arvutatakse mu tulevane emapalk ja kas seda üldse hakkab saama? Kaua makstakse ja kas töötuna nö dekreeti jääda on üldse mõeldav/kasulik?
20/08/2009 12:11 p.l.
Dekreeti jääda? Kui oled töötu siis kellele sa sünnituslehe esitad?