Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
331
Vaatamised
19/08/2009 8:04 p.l.
Tere!
Olen koondatud, töötu ja on soov pere juurdekasvuks.
Mis edasi?
Kui ma nüüd 2009 sügis/talv jään lapse ootele, kas 2010 aastal saan ma vanemahüvitist 2009 aasta tulude järgi?
Kas arvesse lähevad minu viimase aasta s.o 2009 tööandja juurest saadud tulud+koondamishüvitis ja töötuskindlustus hüvitis ka?!
Töötuskindlustushüvitist makstakse mulle vaid kuni detsember 2009. Kui olen töötu ja rase ja töötuskindlustushüvitis lõppeb sel aastal, kas ennem lapse sündi ei ole riigilt toetust saada!?
Ootan tagasisidet ja tänud ette!
Sandra
21/08/2009 3:21 p.l.
mina aga arvan et raha pärast pole küll mõtet last tegema hakata?Kas meil selliseid veel vähe?