Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
311
Vaatamised
03/03/2009 2:25 p.l.
Tere,
Milliste juhtudel ei pea maksma töötuskindlustusmakeset (0,6%)? Kuidas on töövõimetuspensionäriga?
03/03/2009 6:12 p.l.
Töötuskindlustusmakset ei pea maksma:
1. töötajad, kes on jõudnud vanaduspensioniikka
2. töötajad, kellele on määratud ennetähtaegne vanaduspension.
Kõik teised töötajad kes saavad muud liiki pensioni peavad 0,6% maksma.
3. füüsilisest isikust ettevõtjad
4. juhatuse liikme tasu saajad