Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
312
Vaatamised
Topic starter
23/02/2009 6:21 p.l.
Miks peab invaliidsuspensionär maksma töötuskindlustusmakse ,kui tema töötuna tööturuametilt ei saa sentigi toetust????
keda see vaene inva pensionär siis peab üleval veel pidama??ise abi saamata,peab olema töötu,ja töötu raha ei saa.....saam ahakkama kahetuhandese inva pensioniga....
23/02/2009 8:12 p.l.
Töötuskindlustusmaksu ei pea maksma vanaduspensioniikka jõudnud isikud ja isikud kellele on määratud ennetähtaegne vanaduspension(eelpension) ja ainult nemad ei ole kindlustatud, kõik teised pensioni saajad on töötuskindlustusega kindlustatud ja saavad taotleda töötuskindlustushüvitist, hüvitist töölepingute kollektiivse ülesütlemise korral ja hüvitis tööandja maksejõuetuse korral kui muud nõuded ka täidetud.
Töötutoetus on hoopis midagi muud.