Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
902
Vaatamised
08/03/2004 5:50 p.l.
Tere,
kas keegi oskab vastata sellisele küsimusele:
Olen dekreetpuhkusel, kuhu jäin määratud ajal. Tänaseks oleks pidanud juba Haigekassalt dekreetrahad laekuma, aga lähemal uurimisel tuli välja, et tööandja ei ole Haigekassale minu töövõimetuslehte edastanud.
Olen dekreedis 20ndast jaanuarist.
Haigekassa väidab, et nemad kannavad raha üle 30 päeva jooksul peale haiguslehe kätte saamist.
Mina andsin selle tööandjale juba jaanuari lõpus.
Kuidas mina käituma peaksin? Hetkel tundub, et süü on minu tööandjal. Kas mul on õigus nõuda neilt kompensatsiooni?
Tänud kiire avstuse eest!
09/03/2004 12:17 p.l.
Põhimõtteliselt tuleks Sul tööandjaga rääkida.
Nemad peaks saamata jäänud tulu kompenseerima.