Jäta menüü vahele
töövõimetusleht ja ...
 
Notifications
Clear all

töövõimetusleht ja raha haigekassast

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
902 Vaatamised
(@Ketlin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#671]

Tere,
kas keegi oskab vastata sellisele küsimusele:
Olen dekreetpuhkusel, kuhu jäin määratud ajal. Tänaseks oleks pidanud juba Haigekassalt dekreetrahad laekuma, aga lähemal uurimisel tuli välja, et tööandja ei ole Haigekassale minu töövõimetuslehte edastanud.
Olen dekreedis 20ndast jaanuarist.

Haigekassa väidab, et nemad kannavad raha üle 30 päeva jooksul peale haiguslehe kätte saamist.
Mina andsin selle tööandjale juba jaanuari lõpus.

Kuidas mina käituma peaksin? Hetkel tundub, et süü on minu tööandjal. Kas mul on õigus nõuda neilt kompensatsiooni?

Tänud kiire avstuse eest!



   
Tsiteeri
(@Marge)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Põhimõtteliselt tuleks Sul tööandjaga rääkida.
Nemad peaks saamata jäänud tulu kompenseerima.



   
ReplyTsiteeri