Jäta menüü vahele
töövõtja avaldused
 
Notifications
Clear all

töövõtja avaldused

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
260 Vaatamised
 hm
(@hm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4064]

kui lähen esimest korda tööle, kas peaksin siis kirjutama ka avalduse, et mulle tööraamat väljastataks? kuidas seda sõnastada?
ja kui lähen tähtajalisele tööle, kas siis pean ka avalduse kirjutama, et mind selleks ajaks tööle võetakse? või kuidas?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Esimene töökoht vormistab sulle tööraamatu ise ei pea avaldust kirjutama vaid lihtsalt ütled, et sa ei oma tööraamatut.
Määratud ajaga töölepingusse märgib tööandja lõppu tähtaja, töötaja ei pea mingit avaldust kirjutama.
Tööleping ongi see kus pooled kõiges vajalikus kokkulepivad ja siis allkirjastavad.



   
ReplyTsiteeri
(@max 123)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

soovitan teha avalduse vabasvormis, et palun mulle väljastada tööraamat.
nn. imelik. mis töölepingust sa seal sonid, kui ta uurib tööraamatukohta?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Küsimusi oli rohkem kui üks!
Lugemis oskus on tähtis - vastaja rollis, mida sinul tundub aga vähe olevat.



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

imelikuga nõus, mingit avaldust pole vaja kirjutada. Lihtsalt öelda, et tööraamatut ei ole, ja raamatupidaja väljastabki tööraamatu.



   
ReplyTsiteeri