kui lähen esimest korda tööle, kas peaksin siis kirjutama ka avalduse, et mulle tööraamat väljastataks? kuidas seda sõnastada?
ja kui lähen tähtajalisele tööle, kas siis pean ka avalduse kirjutama, et mind selleks ajaks tööle võetakse? või kuidas?
Esimene töökoht vormistab sulle tööraamatu ise ei pea avaldust kirjutama vaid lihtsalt ütled, et sa ei oma tööraamatut.
Määratud ajaga töölepingusse märgib tööandja lõppu tähtaja, töötaja ei pea mingit avaldust kirjutama.
Tööleping ongi see kus pooled kõiges vajalikus kokkulepivad ja siis allkirjastavad.
soovitan teha avalduse vabasvormis, et palun mulle väljastada tööraamat.
nn. imelik. mis töölepingust sa seal sonid, kui ta uurib tööraamatukohta?
Küsimusi oli rohkem kui üks!
Lugemis oskus on tähtis - vastaja rollis, mida sinul tundub aga vähe olevat.
imelikuga nõus, mingit avaldust pole vaja kirjutada. Lihtsalt öelda, et tööraamatut ei ole, ja raamatupidaja väljastabki tööraamatu.