Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
260
Vaatamised
12/06/2007 1:43 p.l.
Tere, kas peab töötajale maksma kasutamata puhkuse hüvitist kui TL lõpeb tähtaja möödumise pärast, nt töötaja oli võetud tööle puhkuseasendajana? Ette tänades
12/06/2007 1:45 p.l.
Kohe kindlasti peab. Kuidas saab üldse mõelda, et ei peaks maksma inimesele seda mis ta on välja teeninud?