Jäta menüü vahele
Töövõtulep.ja haige...
 
Notifications
Clear all

Töövõtulep.ja haigekassa

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
257 Vaatamised
(@Rennu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4567]

Tere, selline küsimus, kui firmasse võetakse tööle töötaja töövõtulepinguga viieks kuuks.Kas siis peab teda ka haigekassasse arvele võtma?
Tänud



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töövõtulepinguga ei ole tegemist töötajaga vaid töövõtjaga.
HK tuleb arvele võtta ta juhul kui iga kuu makstakse tasu vähemalt 2000.- krooni.

VÕLAÕIGUSLIKU LEPINGU ALUSEL TÖÖ- VÕI TEENUSTASUSID SAAVAD ISIKUD, KES POLE FIEd
http://www.haigekassa.ee/tooandjale/edastamine/



   
ReplyTsiteeri
 Ru
(@Ru)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töövõtulepinguga töötaja võtad küll HK arvele, sest sinu märgitud lepingu pikkus on 5 kuud. (üle 3 kuulise tähtajaga)Ooteaeg on kusjuures 3 kuud, nii et jõuab enne lahkuda, kui kindlustus peale tuleb.



   
ReplyTsiteeri