Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
257
Vaatamised
30/10/2007 12:46 p.l.
Tere, selline küsimus, kui firmasse võetakse tööle töötaja töövõtulepinguga viieks kuuks.Kas siis peab teda ka haigekassasse arvele võtma?
Tänud
30/10/2007 12:56 p.l.
Töövõtulepinguga ei ole tegemist töötajaga vaid töövõtjaga.
HK tuleb arvele võtta ta juhul kui iga kuu makstakse tasu vähemalt 2000.- krooni.
VÕLAÕIGUSLIKU LEPINGU ALUSEL TÖÖ- VÕI TEENUSTASUSID SAAVAD ISIKUD, KES POLE FIEd
http://www.haigekassa.ee/tooandjale/edastamine/
30/10/2007 4:21 p.l.
Töövõtulepinguga töötaja võtad küll HK arvele, sest sinu märgitud lepingu pikkus on 5 kuud. (üle 3 kuulise tähtajaga)Ooteaeg on kusjuures 3 kuud, nii et jõuab enne lahkuda, kui kindlustus peale tuleb.