Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
433
Vaatamised
Topic starter
14/05/2005 8:36 p.l.
Sooviksin teada kas mina kui füüsiline isik pean näiteks lapsehoidjale (kes on samuti füüsiline isik, mitte FIE) makstud tasu pealt deklareerima tulu- ja sotsiaalmaksu? Kui jah, siis kas TSD-l?
17/05/2005 1:55 p.l.
ei pea