Kui ma tahan töövõtulepingu ennetähtaegselt lõpetada, kas siis tuleb ka mingi lahkumisavaldus kirjutada või milline peaks olema järgmine samm?
Töövõtulepingu ennetähtaegseks lõpetamiseks peab olema ka põhjus. Kui seda ei ole, siis ei saa enne lõpetada kui töö tehtud.
Ok! Tänud 🙂
mul on küsimus juurde, et kui siiski töövõtuleping lõpetatakse, kas siis samal kuupäeval makstakse talle lõpparve ka?
Tänud ette!
Olen töövõtulepinguga (tähtajatu) klienditeenidaja (osalise tööajaga). Leidsin erialase töökoha ja soovin nüüd klienditeenidaja ametist loobuda. Kuidas sel juhul arvestada, millal töö tehtud saab. Või on ikkagi võimalik töölt lahkuda, kui teatan teatud arvu päevi ette?
klienditeenindaja töö puhul peab kindlasti olema tegemist töölepinguga, kuna tööiseloom selline. Töövõtulepingu lõpetamist loe enda lepingust, seal peaks olema kirjas, kui pikalt vaja ette teatada ja kui pole midagi, siis lihtsalt anna tellijale (tööandjale) teada, et sind sellest kuupäevast enam ei ole. Puhkusekompensatsiooni selle lepinguga ei saa!