Küsimus selline. Ühemehefirma ja käive pole suur u. 6 kuuga 150.000.- Kas ma pean endale palka maksma. Nimelt kuludeks on siiani olnud tööks vajaliku tehnika ostmine. Ei tahaks firmale palgakulusi. Nimelt naise palgast tuleme ilusti välja. Kas on võimalik, et hakkan alles siis palka maksma kui firmal korralikult jalad all. Mida- kui palju ja kas pean maksma.
Ei pea palka maksma.
Kas sul ravikindlustust vaja pole?
No proovin mitte haigestuda 🙂
Hetkel on selline seis, et liisisin (järelmaks) eraisikult tehnika ja paar kuud on veel maksta jäänud. Ja kuna leppisime kokku, et maksan vastavalt sissetulekule, sest sissetulek on iga kuu erinev. Ja müügilepingu teeme peale väljaostmist. Kas sellest võib tulla mingi jama kui olen firmast raha välja võtnud (kuude kaupa) ja müügi/ ostulepingu teen alles siis kui olen kogu summa tasunud. Ehk siis kulu on olnud iga kuu aga paber selle kohta vaid üks?
Segane keemia, aga nii see on ;(
jah, segaseks aetud. aga haigusega riskida ei maksa. see pole alati oma teha
Haigus/õnnetus ei küsi millal ta tulla võib.
Paberid teha korda ikka nii kuidas tegelik olukord on/oli.