Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
353
Vaatamised
Topic starter
09/09/2009 11:56 e.l.
Kas mingil viisil on võimalik töölepingusse sisse panna trahvisüsteemi töötajatele. Eelkõige puudutab see alkoholijoovet, tööluus, töötaja süül tekkinud puudujääk jms.