Jäta menüü vahele
Tuludeklaratsioon j...
 
Notifications
Clear all

Tuludeklaratsioon ja emapalk

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,006 Vaatamised
(@Meeli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8921]

Tere,

Kui ma see aasta jäin dekreeti juuni kuus ja nüüd oktoobri lõpust hakkasin saama emapalka, kas siis on mul lootust midagi tuludeklaratsiooniga ka tagasi saada? Mis see tähenda, kui on 2 last, et siis makstakse tuludekl rohkem tagasi? Kas ka siis, kui terve aasta on olnud sissetulekuks emapalk?



   
Tsiteeri
(@Meeli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas keegi vastaks palun?



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kust meie võime seda teada. Tõenäoliselt on, sest teise lapse pealt saab ka tulumaksuvabastust kasutada, aga oleneb jälle, kui palju sa üldse tulumaksu maksnud oled, sest ega rohkem midagi ei tagastata, kui sa ise maksnud oled.

Loe siit:
http://www.emta.ee/?id=26806



   
ReplyTsiteeri