Jäta menüü vahele
Tuludeklaratsioon j...
 
Notifications
Clear all

Tuludeklaratsioon ja emapalk

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
866 Vaatamised
(@Meeli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8920]

Tere,

Kui ma see aasta jäin dekreeti juuni kuus ja nüüd oktoobri lõpust hakkasin saama emapalka, kas siis on mul lootust midagi tuludeklaratsiooniga ka tagasi saada? Mis see tähenda, kui on 2 last, et siis makstakse tuludekl rohkem tagasi? Kas ka siis, kui terve aasta on olnud sissetulekuks emapalk?



   
Tsiteeri