Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
455
Vaatamised
Topic starter
23/03/2005 1:00 p.l.
tere mul oleks selline küsimus ,et kas tulumaksuvaba miinimumi võetakse alati 1700.-.Kui näiteks inimene on tööl olnud ainult pool kuud ,kas siis peab võtma näiteks pool 850.- või ikka 1700.-????
kui ta palk on näiteks alla miinimumi 2600.-
23/03/2005 1:03 p.l.
Ikka võid arvestada 1700 kuus, mitu päeva inimene kuu jooksul töötas, ei ole oluline. Oluline on see, et ta on avalduse esitanud maksuvaba tulu arvestamiseks.