Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
443
Vaatamised
Topic starter
23/03/2005 5:06 p.l.
tere mul oleks selline küsimus ,et kas tulumaksuvaba miinimumi võetakse alati 1700.-.Kui näiteks inimene on tööl olnud ainult pool kuud ,kas siis peab võtma näiteks pool 850.- või ikka 1700.-????
kui ta palk on näiteks alla miinimumi 2600.-
23/03/2005 5:38 p.l.
Tulumaksuvaba on kehtestatud 1700.- krooni kuus. Seda omaalgatuslikult vähendama hakata õigust pole. Küll võib aga antud kuus kasutamata jäänud maksuvaba osa(kui töötasu oli alla 1700) arvesse võtta järgmisel kuul.