Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
353
Vaatamised
Topic starter
02/05/2006 2:33 p.l.
Kuskilt olen kuulnud sellist asja, et kui koolitad välja uue töölise, siis saad tema palgast 10% ??
Kas see on äkki töölepingus ära märgitud, või on seaduses selline punkt olemas?
02/05/2006 2:54 p.l.
Kindlasti ei ole sellist kohustust tööandja jaoks seadusesse kirjutatud. Iga lisatöö tegemise tasustamine käib poolte kokkuleppel. Võib juhtuda, et mõnes ettevõttes kirjutatakse selline lisatasu võimalus ka töölepingusse sisse.