Tere, Kas seoses EUR-i tulekuga muuudate töötasu punkti töölepingutes.
Kas keegi oskab aimata, millal min.töötasu tõuseb.Ega seda vast aasta keskel ei muudeta??? Oleks ju mõnus kõik korraga muuta ( enamus min.palgaga lepingud)
loe artikleid
Muidugi olen lugenud, seepärast küsingi ,mis teie teete!! Artiklid ju erinevad selle kohta, samuti ei tohi ümardada summat ilma lepingut muutmata. foorum vast ongi koht ,kus küsida ja uurida,mis teised teevad, mitte ülbe olla...
no siinsamas foorumiski on seda teemat arutatud. Üldiselt on seidukoht, et kui töötasu arvestatakse eurodesse vastavalt ümardamisreeglitele siis lepingu muudatust teha pole vaja, aga ei ole ka keelatud, kui on soov rohkem paberit määrida. Kui ümardatakse rohkem, kui hädavajalik, siis tuleb teha lisa, kuna tegemist on lepingu mudatusega.