Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
401
Vaatamised
25/11/2010 12:17 p.l.
Seadusest loen välja, et tööalase koolituse eest makstakse keskmist palka 20 päeval aastas. Töötame graafiku alusel, 11tundi tööl ja teine päev vaba. Reedel olin tööl ja esmaspäevast 3päevasel koolitusel. Tööandja väidab, et maksab 2 koolituspäeva eest, kuna esmaspäev läheb tööpäeva alla (selle tegin ette reedel)Kas see on nii.
25/11/2010 7:54 p.l.
TLS §28. Tööandja kohustused
(2) Tööandja on eelkõige kohustatud:
5) tagama töötajale tööalaste teadmiste ja oskuste arendamiseks tööandja ettevõtte huvidest lähtuva koolituse ning kandma koolituskulud ja maksma koolituse ajal keskmist töötasu;