Jäta menüü vahele
väike segadus vanem...
 
Notifications
Clear all

väike segadus vanemahüvitisega...

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
406 Vaatamised
(@Liisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8063]

ma läksin tööle 1. juuli 2009. enne seda olin lapsehoolduspuhkusel. kas lapsehoolduspuhkusel oldud päevi ei arvestata maha aasta töölkäidud päevadest, et siis saada päevade jagatis/ ühe päeva tulu... või peaksin küsima, et kas lapsehoolduspuhkusel olemine ei arvestata hoolduleheks (või millekski taoliseks)?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis asjus seda küsid kas haigekassa poolt makstava haigushüvitise või hooldushüvitise pärast? Su küsimus on arusaamatu.



   
ReplyTsiteeri