Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
244
Vaatamised
Topic starter
16/01/2008 4:26 p.l.
Kui saan emapalka 2690.- miinus maksud, kas tõuseb ka minul nüüd see või siis ainult nedel kes on eelnevalt tööl käinud?
16/01/2008 4:30 p.l.
Sinul ei hüvitis ei muutu.
16/01/2008 4:36 p.l.
Ja veel, maksudeks on ainult tulumaks ja kuna 2008a.maksuvaba tulu summa suurem(2250) ja tulumaksu % väiksem(21%) saad veidi rohkem kätte kui pensioniamet ikka maksuvaba arvestab sul(tegid märke avaldusele).