Jäta menüü vahele
vanemahüvitis
 
Notifications
Clear all

vanemahüvitis

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
244 Vaatamised
(@Pisike)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4915]

Kui saan emapalka 2690.- miinus maksud, kas tõuseb ka minul nüüd see või siis ainult nedel kes on eelnevalt tööl käinud?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sinul ei hüvitis ei muutu.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ja veel, maksudeks on ainult tulumaks ja kuna 2008a.maksuvaba tulu summa suurem(2250) ja tulumaksu % väiksem(21%) saad veidi rohkem kätte kui pensioniamet ikka maksuvaba arvestab sul(tegid märke avaldusele).



   
ReplyTsiteeri