Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
247
Vaatamised
24/01/2008 1:48 p.l.
Kui töötaja töötab poole kohaga ning sealjuures saabki pool palka, siis mille järgi arvestatakse vanemahüvitist, kas selle palga järgi mis kätte saab? ja kui laste vanusevahe on alla 2.5 aastat, kas siis ongi mõtet ennast tööle vormistada?Kui tööl käies oleks palk alla miinimumi.