Kui soovin inimesele võla tagasi maksta, mille summa ei ole väike, kas siis piisab lihtsalt näiteks hanza.net-is tehtud ülekandest- on võimalik pärast tõestada, või peaksime kahepoolselt paberi tegema ja kas sellele paberile peaks kuskil täiendavalt kinnituse võtma?
Ette tänades,
Kui Sa kahted, et raha saaja hiljem hakkab väitma, et ta pole võlga kätte saanud, siis on minu arust kaks varianti:
1. Maksad laenajale sularahas ja koostad makmise kohta kahes eks. paberi, millel kirjas summa mis maksid ja mõlema teie allkirjad-üks raha saajana, teine maksjana.Antud paberist jääb kummalegi teile üks eks.
2. Lähen panka ja lased telleril oma arvelt ülekande teha, siis annab pank Sulle ka nn pitsatiga paberi.see läheb Sulle küll teenustasu maksma.
Min meelest piisab täielikult läbi internetipanga tehtud maksest kui see läheb ikka sama inimese nimele/a/a, selgitusse võla/laenu tagasimakse.
tänud