Jäta menüü vahele
30 meest ja raha sa...
 
Notifications
Clear all

30 meest ja raha saamata

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
353 Vaatamised
 erik
(@erik)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2713]

töötasime firmas vostmar grupp oü.tegeletakse ehitusega.oma teada olime kõik ametlikult tööl, kui paari kuu pärast selgus et mitte keegi polnud.siis hakati ka mingit avanssi andma 500kr. kaupa ja lõpuks lasti kõik rahadega lihtsalt üle.hakkasin uurima ja avastasin, et tegelane, kes nimetas ennast firma juhiks teeb vaat, et iga aasta uue firma uue nimega ja selline asi on kestnud juba aastat 10.eelnevad firmad olid;SMIZ, salparo äkki on kellegil olnud varemgi kokkupuuteid.



   
Tsiteeri
(@To Erik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jama jah,kuid kui sa kuhugi pole allakirjutanud,siis pole sa järelikult ametlikult tööl olnud.Tööleping...



   
ReplyTsiteeri
(@asjatundja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

soovitan pöörduda töövaidluskomisjoni poole kollektiivavaldusega, see et tööleping jäi vormistamata ei tähenda, et tööandjal ei eole teie eest kohustusi



   
ReplyTsiteeri
(@merle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

just. töötaja tööle lubamine võrdub töölepingu sõlmimisega. tehke kollektiivne avaldus, TVK-st saate näidisvormi, mille järgi panete faktid, nõuded, pretensioonid ja kõik muu kirja. iga fakt on oluline.



   
ReplyTsiteeri