töötasime firmas vostmar grupp oü.tegeletakse ehitusega.oma teada olime kõik ametlikult tööl, kui paari kuu pärast selgus et mitte keegi polnud.siis hakati ka mingit avanssi andma 500kr. kaupa ja lõpuks lasti kõik rahadega lihtsalt üle.hakkasin uurima ja avastasin, et tegelane, kes nimetas ennast firma juhiks teeb vaat, et iga aasta uue firma uue nimega ja selline asi on kestnud juba aastat 10.eelnevad firmad olid;SMIZ, salparo äkki on kellegil olnud varemgi kokkupuuteid.
Jama jah,kuid kui sa kuhugi pole allakirjutanud,siis pole sa järelikult ametlikult tööl olnud.Tööleping...
soovitan pöörduda töövaidluskomisjoni poole kollektiivavaldusega, see et tööleping jäi vormistamata ei tähenda, et tööandjal ei eole teie eest kohustusi
just. töötaja tööle lubamine võrdub töölepingu sõlmimisega. tehke kollektiivne avaldus, TVK-st saate näidisvormi, mille järgi panete faktid, nõuded, pretensioonid ja kõik muu kirja. iga fakt on oluline.