Aprilli kuu töö tunde 152 palk lepingus kirjas 3000.- katse ajal...ja kui nüüd palk yle kanti oli arvele kantud 2150.- seda enam et palga maksmisega venitatakse....
kas see 2150.- on siis mingil teel 3000.- jääk kui maksud maha või kuidas???
Kas oled liitunud pensionikindlustusega, kas kirjutasid tulumaksuvabastuse rakendamise avalduse? Väga raske on midagi tuletada tegelikke algandmeid teadmata.
Just kontrollisin pensionikindlustusse pole sentigi läinud...
Nende maksude tasumist ei ole võimalik veel kontrollida, kuna mais väljamakstud tasud ei ole veel deklareeritud. Seda teeb tööandja alles 10.juunil.
Soovitan raamatupidajal lipiku paluda väljastada (sul on see õigus) ning sealt pealt juba peab näha olema, mis summa on brutupalgana arvesse läinud ning millised maksud sealt pealt arvestatud.
Järeldan, et tulumaksu vabastuse rakendamise avaldus on esitamata, pensionifondiga tegelikult liitunud ja siis tuleb väljamaks 3000.- arvestus palga puhul 2250.-, mitte 2150.-
Töötus 18.-
Pens fond 60.-
tulumaks (23%) 672.-
K O K K U kinnipidamised 780.-