Jäta menüü vahele
Kas midagi on vales...
 
Notifications
Clear all

Kas midagi on valesti arvetatud???

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
353 Vaatamised
(@Riina)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2714]

Aprilli kuu töö tunde 152 palk lepingus kirjas 3000.- katse ajal...ja kui nüüd palk yle kanti oli arvele kantud 2150.- seda enam et palga maksmisega venitatakse....

kas see 2150.- on siis mingil teel 3000.- jääk kui maksud maha või kuidas???



   
Tsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas oled liitunud pensionikindlustusega, kas kirjutasid tulumaksuvabastuse rakendamise avalduse? Väga raske on midagi tuletada tegelikke algandmeid teadmata.



   
ReplyTsiteeri
(@Riina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Just kontrollisin pensionikindlustusse pole sentigi läinud...



   
ReplyTsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nende maksude tasumist ei ole võimalik veel kontrollida, kuna mais väljamakstud tasud ei ole veel deklareeritud. Seda teeb tööandja alles 10.juunil.



   
ReplyTsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Soovitan raamatupidajal lipiku paluda väljastada (sul on see õigus) ning sealt pealt juba peab näha olema, mis summa on brutupalgana arvesse läinud ning millised maksud sealt pealt arvestatud.



   
ReplyTsiteeri
(@küsin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Järeldan, et tulumaksu vabastuse rakendamise avaldus on esitamata, pensionifondiga tegelikult liitunud ja siis tuleb väljamaks 3000.- arvestus palga puhul 2250.-, mitte 2150.-
Töötus 18.-
Pens fond 60.-
tulumaks (23%) 672.-
K O K K U kinnipidamised 780.-



   
ReplyTsiteeri